Zwolle voor Oekraïne

Nieuws
Het initiatief ‘Zwolle voor Oekraïne’ groeide in de afgelopen twee weken uit tot een hulporganisatie met ruim 400 vrijwilligers. Ook onze diaconie doet van harte mee. Zondag 13 maart wordt in onze kerken gecollecteerd voor de hulp aan de Oekraïne.
Er op dit moment dringende behoefte aan goederen, die op verschillende locaties in Zwolle worden ingezameld. Voor potentiële gastgezinnen is een informatieavond georganiseerd. En wilt u doneren aan deze actie? Heel graag! Dit kan tijdens de collecte op 13 maart of maak uw gift over naar: NL12 RABO 0373 7399 66 Diaconie Protestantse Gemeente Zwolle o.v.v. Hulp Oekraïne.
Lees over alle initiatieven én hoe u kunt bijdragen op de website van de diaconie.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…