Week van gebed 17-24 januari

Nieuws

Week van gebed voor eenheid

Van 17 tot en met 24 januari 2021 is de Week van gebed.

Dit jaar is het thema “#blijfinmijnliefde”, een thema dat is aangedragen door de zusters van Grandchamp (Zwitserland), een protestantse kloostergemeenschap gelieerd aan Taizé.

Op zondagochtend 17 januari zal een online oecumenische viering worden gehouden met de Adventskerk, de Oosterkerk, de Lutherse Kerk en
de R.K.-parochie. Deze viering wordt uitgezonden vanuit de Adventskerk en begint om 9.30 uur. Voorganger is ds. Elly Urban. Daarnaast kunt u zich opgeven om dagelijks samen met andere gelovigen te bidden. Via de site “Léven in de kerk” kunt u zich aanmelden om in de week van gebed van half acht tot tien voor acht ’s avonds thuis te bidden of op enig moment daarna die avond. Zie voor informatie en opgave: Week van Gebed – Léven in de kerk (levenindekerk.nl).

Op de website van het Podium van Kerken in Zwolle zijn de activiteiten van geloofsgemeenschappen in Zwolle zichtbaar, zie hier.  Je kunt je ook aanmelden om dagelijks samen met andere gelovigen te bidden.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…