Vieringen Oud & Nieuw

Nieuws

Welkom in onze kerkdiensten op 31 december en 1 januari. Hieronder een overzicht van de vieringen in onze kerken. 

Oudejaarsdag

Adventskerk/Oosterkerk

Een gezamenlijke viering in de vorm van een vesper, geleid door ds. Iemke Epema. Vier online mee via deze link, vanaf 19.30 uur.

Jeruzalemkerk

De middagdienst om 16.oo uur wordt geleid door ds. Gert-Jan Codée. Er is een beperkt aantal plaatsen in de kerk beschikbaar. Aanmelden kan hier. Online meekijken kan ook!

Open Kring/Stinskerk

De gezamenlijke dienst wordt geleid door ds. Gerlof van Rheenen. De Oudejaarsdienst is om 19.30 uur hier online te volgen.

Sionskerk

De oudejaarsmiddagviering geleid door Jeroen Knol start om 15.30 uur. Je viert hier online mee. 

Nieuwjaarsdag

Jeruzalemkerk

De morgendienst om 10.3o uur wordt geleid door ds. Gert-Jan Codée. Er is een beperkt aantal plaatsen in de kerk beschikbaar. Aanmelden kan hier. Online meekijken kan ook!

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…