Vakantie Bijbel Club in Westenholte

Nieuws

Nog éven naar school, dan is het vakantie. Maar kinderen in Westenholte en Stadshagen hoeven zich niet te vervelen. Dinsdag 25, woensdag 26 en donderdag 27 juli organiseert de Stinskerk de Vakantie Bijbel Club.

Alle kinderen van groep 1 t/m 8 zijn welkom voor drie ochtenden plezier. Of je nu weleens in de kerk komt of nooit. Er is een vrolijk programma vol muziek, knutselen, spelletjes doen en naar verhalen luisteren. Voor kinderen uit groep 7 en 8 is er een eigen programma.

Elke ochtend gaat de kerk om 9.45 uur open. Het programma start om 10.00 uur en duurt tot 11.130 uur.

Locatie: Stinskerk, Westenholterweg 19, Zwolle

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…