Tips voor een fijne Kinderkerst

Nieuws

Ook dit jaar maken onze kerken er een warme Kerst van. Ook voor kinderen! Onze 6 tips voor een fijne Kerst ontdek je hier. 

1. Kijk samen de Kinderkerstviering

Kaarsjes aan, kerstkransjes in de aanslag. Kom écht in de kerstsfeer en bekijk één van onze kindervieringen online.

Vrijdag 24 december, 16.00 uur: Kinderkerstviering van de Jeruzalemkerk. Kijk hier online mee!

Vrijdag 24 december, 19.00 uur: Online Kinderkerstviering van de Open Kring met liedjes, het kerstverhaal én de kerstmusical door kinderen van de Open Kring. Voorganger is ds. Cor Baljeu. Bekijk de livestream op het YouTube-kanaal van de Open Kring.

Zaterdag 25 december, 9.00 uur: Kinderviering van de Oosterkerk. Deze dienst wordt geleid door ds. Iemke Epema en is speciaal voor gezinnen met kinderen op de basisschool. Kinderen voeren de musical ‘Het plakboek van geluk’ op. Online meevieren kan hier.

2. Ga op sterrenjacht

Veel mensen hebben een prachtige Adventsster voor hun raam hangen. Deze sterren verwijzen naar de ster die voor de drie wijzen uit ging naar de stal van Bethlehem. Trek je jas aan en ga de wijk in. Wie vindt de meeste sterren?

3. Kijk Jeroens Kerstvlog

Jeroen Knol is kerkelijk werker in de Sionskerk. En fervent vlogger! Speciaal voor Kerst maakte hij een Kerstvlog. Je spot ‘m op de Kerstsite van de Sionskerk.

4. Lees Kerstmis van Dick Bruna

Een tip voor de allerkleinsten. Dick Bruna maakte een prachtig boek van het kerstverhaal. De YouTubeversie zie je hier.

5. Zing!

Midden in de winternacht, De herdertjes lagen bij nachte en Stille nacht mogen ook deze Kerst niet ontbreken. Maar ken je deze al? Sjok sjok sjok, Knoop het even in je oren of Laat het Kerst zijn zijn ook heerlijke meezingers!

6. Loop de Lichtbeeldenroute

Ga lekker naar buiten! Opnieuw is de Zwolse binnenstad deze Kerst prachtig verlicht. Hier zie je alle info over de Lichtbeeldenroute.

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…