Tips voor een fijne Kinderkerst

Nieuws

Ook dit jaar maken onze kerken er een warme Kerst van. Ook voor kinderen! Onze 6 tips voor een fijne Kerst ontdek je hier. 

1. Kijk samen de Kinderkerstviering

Kaarsjes aan, kerstkransjes in de aanslag. Kom écht in de kerstsfeer en bekijk één van onze kindervieringen online.

Vrijdag 24 december, 16.00 uur: Kinderkerstviering van de Jeruzalemkerk. Kijk hier online mee!

Vrijdag 24 december, 19.00 uur: Online Kinderkerstviering van de Open Kring met liedjes, het kerstverhaal én de kerstmusical door kinderen van de Open Kring. Voorganger is ds. Cor Baljeu. Bekijk de livestream op het YouTube-kanaal van de Open Kring.

Zaterdag 25 december, 9.00 uur: Kinderviering van de Oosterkerk. Deze dienst wordt geleid door ds. Iemke Epema en is speciaal voor gezinnen met kinderen op de basisschool. Kinderen voeren de musical ‘Het plakboek van geluk’ op. Online meevieren kan hier.

2. Ga op sterrenjacht

Veel mensen hebben een prachtige Adventsster voor hun raam hangen. Deze sterren verwijzen naar de ster die voor de drie wijzen uit ging naar de stal van Bethlehem. Trek je jas aan en ga de wijk in. Wie vindt de meeste sterren?

3. Kijk Jeroens Kerstvlog

Jeroen Knol is kerkelijk werker in de Sionskerk. En fervent vlogger! Speciaal voor Kerst maakte hij een Kerstvlog. Je spot ‘m op de Kerstsite van de Sionskerk.

4. Lees Kerstmis van Dick Bruna

Een tip voor de allerkleinsten. Dick Bruna maakte een prachtig boek van het kerstverhaal. De YouTubeversie zie je hier.

5. Zing!

Midden in de winternacht, De herdertjes lagen bij nachte en Stille nacht mogen ook deze Kerst niet ontbreken. Maar ken je deze al? Sjok sjok sjok, Knoop het even in je oren of Laat het Kerst zijn zijn ook heerlijke meezingers!

6. Loop de Lichtbeeldenroute

Ga lekker naar buiten! Opnieuw is de Zwolse binnenstad deze Kerst prachtig verlicht. Hier zie je alle info over de Lichtbeeldenroute.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…