Theologisch eetcafé op 8 maart

Nieuws

Samen eten onder het genot van een goed gesprek, dat is in het kort het theologisch eetcafé. Dit seizoen is het thema ‘de zeven werken van barmhartigheid’. De eerstvolgende bijeenkomst, op woensdag 8 maart, gaat over het opvangen van vluchtelingen.

Het woord is aan Frank Steenhuisen, door de gemeente Zwolle aangesteld voor het organiseren van opvangplekken. De avond vindt plaats in PG De Hoofdhof, waar door Frank Steenhuisen opvang is gerealiseerd voor Oekraïense gezinnen.

Programma

17.30 uur: inloop en een drankje
18.00-18.10 uur: prikkelende inleiding gevolgd door discussie
18.30 uur: maaltijd en voortzetting van het gesprek
19.30 uur: de maaltijd wordt afgesloten

Informatie en aanmelden

  • Aanmelden kan tot uiterlijk zondag 5 maart via: eetcafepknzwolle@gmail.com
  • Kosten: € 7,50
  • Locatie: De Hoofdhof, Kerkweg 26, Zwolle
  • Gastvrouw van dit theologisch eetcafé is ds. Marijn Rohaan. Meer weten over deze bijeenkomst? Mail Marijn via: dsmarijnrohaan@gmail.com

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…