Theologisch Eetcafé 11 januari

Nieuws

Samen aan tafel en met elkaar in gesprek. Dit seizoen bieden verschillende kerkgebouwen in Zwolle ruimte en tijd. Het thema is ‘De zeven werken van barmhartigheid’. Weet je welkom op woensdag 11 januari in de Sionskerk! Deze keer is Bert Pierik, beheerder van begraafplaats Bergklooster, gast aan tafel om met mede-eters in gesprek te gaan over ‘de doden begraven’. Eet, luister en praat mee!

Dag/tijd: woensdag 11 januari 18:00-19:30 u (inloop vanaf 17:30 u)

Plaats: Sionskerk

Kosten: € 7,50 pp incl. maaltijd

Aanmelden: Uiterlijk zondag 8 januari via eetcafepknzwolle@gmail.com

Gastvrouw: Ds. Hélène Evers

Informatie: dshevers@sionskerkzwolle.nl

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…