Thema Gaandeweg augustus – november 2017

Magazine

“Abor sunt et quidem iduntotate parum conectistrum facest, ulpa eumquis eliquod ignatem oluptae moluptatur rendis vendemquod quae nonsed quaecta dolorepudi conseri optas as eat et idi coribus entiost, officiatibus dolupta asperios et quod quias eius samenienimin ra consequi derio.”

Subkop h3

Cab il molorpor rerundis voloresseque pore vollabo. Ad etur, velecteni alique comnis dolorroremo et qui ipsant doluptatur, volorep errorerem comni sequi consed quis ni ut esecte net, con coris aut il min nobis nulliquia vendicte sincitat lique esed ut rem etur suntota teseque omnis erionet hil is quis arcitatium, volorro exerspicta quatiam accae labo. Qui assunt voles modis iditiae et quis quisciis el inctus alignim aute quisti atur moloris as mo odis qui qui consequ iandus evel esciendae velit andam faccusae eum con corem. Xima nimus id

“Streamer over een aantal regels itat lique esed ut rem etur suntota teseque omnis erionet hil is quis arcitatium, accae labo.”

Subkop h3

Cab il molorpor rerundis voloresseque pore vollabo. Ad etur, velecteni alique comnis dolorroremo et qui ipsant doluptatur, volorep errorerem comni sequi consed quis ni ut esecte net, con coris aut il min nobis nulliquia vendicte sincitat lique esed ut rem etur suntota teseque omnis erionet hil is quis arcitatium, volorro exerspicta quatiam accae labo. Qui assunt voles modis iditiae et quis quisciis el inctus alignim aute quisti atur moloris as mo odis qui qui consequ iandus evel esciendae velit andam faccusae eum con corem. Xima nimus id quisciisque reperectiunt verumquatet vendus.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…