Start nieuw seizoen

Nieuws

De komende twee zondagen vieren we in onze wijkkerken de start van het nieuwe seizoen. We stappen op de fiets, in de boot, gaan creatief aan de slag, bouwen vlotten, suppen, kijken film en eten samen. Een prachtig voorproefje van een hopelijk mooi kerkelijk seizoen.

Startzondag staat in het teken van het jaarthema van de Protestantse kerk: Van U is de toekomst. Door alle onrust om ons heen kunnen we onzeker worden over de toekomst. Hoe moet dit verder? Het jaarthema herinnert ons eraan dat we de kracht, wijsheid en creativiteit ontvangen om ons voor de toekomst in te zetten. En dat we erop mogen vertrouwen dat eens alles goed zal komen.

Wij wensen iedereen een goede start!

Illustratie bij het jaarthema ‘Van U is de toekomst’

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…