Sportweek 12 – 16 juli

Nieuws

Zin om even lekker actief te zijn aan het begin van de zomervakantie? Dan ben je van harte welkom bij Sonrise! 

Van maandag 12 t/m vrijdag 16 juli geven de sporters van Sonrise sportieve clinics in de Dieze en de Aa-landen. Er zijn activiteiten voor kinderen van 8 – 12 jaar en voor jongeren vanaf 13 jaar. Toegang is gratis!

De sporters die de clinics aanbieden geloven allemaal in God. Behalve samen sporten, is er ook ruimte om te praten over God en geloof. Sonrise wordt georganiseerd door jongerenwerkorganisatie Youth for Christ samen met de Jeruzalemkerk en VEZ (Sonrise Dieze) en de Sionskerk en de Opstandingskerk (Sonrise Aa-landen).

Meer weten over het programma? Zie de flyers hieronder of kijk op de Facebookpagina.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…