Sportweek 12 – 16 juli

Nieuws

Zin om even lekker actief te zijn aan het begin van de zomervakantie? Dan ben je van harte welkom bij Sonrise! 

Van maandag 12 t/m vrijdag 16 juli geven de sporters van Sonrise sportieve clinics in de Dieze en de Aa-landen. Er zijn activiteiten voor kinderen van 8 – 12 jaar en voor jongeren vanaf 13 jaar. Toegang is gratis!

De sporters die de clinics aanbieden geloven allemaal in God. Behalve samen sporten, is er ook ruimte om te praten over God en geloof. Sonrise wordt georganiseerd door jongerenwerkorganisatie Youth for Christ samen met de Jeruzalemkerk en VEZ (Sonrise Dieze) en de Sionskerk en de Opstandingskerk (Sonrise Aa-landen).

Meer weten over het programma? Zie de flyers hieronder of kijk op de Facebookpagina.

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…