Schrijfmarathon Zwolse Bijbel 7 december

Geen categorie
Geachte heer, mevrouw,

Dit voorjaar is in Academiehuis de Grote Kerk het Zwolse Bijbelproject van start gegaan. Met zoveel mogelijk mensen wordt de Bijbel overgeschreven. Dit gebeurt in navolging van de Moderne Devoten die in het middeleeuwse Zwolle met de hand tal van Bijbels overschreven. Het beroemste exemplaar, de 15e eeuwse ‘Zwolse Bijbel’, is door de eeuwen heen beschadigd geraakt. Hoogtijd dus voor een nieuwe Zwolse Bijbel!

Honderden mensen hebben de afgelopen maanden hun bijdrage al geleverd.  Inmiddels is de Bijbel grotendeels overgeschreven maar nog niet helemaal. Daarom wordt er een

Schrijfmarathon

gehouden op zaterdag 7 december

van 9.00 u tot 17.00 u

Iedereen kan binnenlopen op het moment dat hem of haar schikt.
Op diverse plekken in de kerk staan tafels waaraan geschreven kan worden.
Er zijn vrijwilligers om u met raad en daad ter zijde te staan.
Ook is er een Bijbel-take-away voor wie de teksten liever thuis overschrijft.

Wij hopen dat u zelf en liefst met zoveel mogelijk anderen op 7 december naar Academiehuis de Grote Kerk komt om mee te schrijven.

Wilt u deze schrijfmarathon daarom binnen uw eigen kring bekend maken?

Het zo geweldig zijn als de Bijbel aan eind van de dag helemaal is overgeschreven.

Weet u van harte welkom!

Namens het Zwolse Bijbelteam,

Hartelijke groeten,

Mariska van Beusichem
Stadspastor Zwolle

Afbeelding Zwolse Bijbel is afkomstig van de universiteitsbibliotheek in Utrecht

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…