Samen eten in de Jeruzalemkerk

Nieuws

Dit jaar kun je iedere maand een avondje komen eten in de Jeruzalemkerk. De eerste Open Maaltijd is op maandag 9 januari. 

Iedereen is welkom, of je nu kerkbezoeker bent of niet. Dus heb je zin in een lekkere stamppot en vind je het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten, schuif gezellig aan!

Tijd: 18 uur
Locatie: Jeruzalemkerk, Assendorperdijk 134
Kosten voor de maaltijd: 5 euro voor volwassenen, 3 euro voor kinderen tot 10 jaar (Is de bijdrage een probleem, dan kun je uiteraard gratis aanschuiven)
Opgeven: graag voor XX bij XX

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…