Pierik op de koffie

Diaconie project

Een nieuw initiatief op de Pierik. Op donderdagen zijn er tweewekelijks koffiemorgens in het gebouw van de speeltuinvereniging Assendorp. Vanaf 10.00 uur ’s morgens is een ieder hartelijk welkom die zin heeft in een kopje koffie, een praatje wil maken met buurtbewoners of gewoon even rustig wil zitten en bijkomen. Ontmoeting en gezelligheid zijn de steekwoorden voor de koffiemorgens.
Niet alleen voor bewoners van de Pierik, ook degenen uit andere delen van Zwolle kunnen gerust binnenlopen. Een warm welkom voor ieder mens.
De ingang van het speeltuingebouw bevindt zich aan de Geraniumstraat 1-1.

Meer informatie is te verkrijgen bij Wim van Ree, telefoon 4217596 (morgenuren) of 06-10186422.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…