Pierik op de koffie

Diaconie project

Een nieuw initiatief op de Pierik. Op donderdagen zijn er tweewekelijks koffiemorgens in het gebouw van de speeltuinvereniging Assendorp. Vanaf 10.00 uur ’s morgens is een ieder hartelijk welkom die zin heeft in een kopje koffie, een praatje wil maken met buurtbewoners of gewoon even rustig wil zitten en bijkomen. Ontmoeting en gezelligheid zijn de steekwoorden voor de koffiemorgens.
Niet alleen voor bewoners van de Pierik, ook degenen uit andere delen van Zwolle kunnen gerust binnenlopen. Een warm welkom voor ieder mens.
De ingang van het speeltuingebouw bevindt zich aan de Geraniumstraat 1-1.

Meer informatie is te verkrijgen bij Wim van Ree, telefoon 4217596 (morgenuren) of 06-10186422.

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…