Pasen voor kinderen

Nieuws

‘Weet je dat de lente komt?’ Houd voor de leukste Paasactiviteiten voor kinderen deze pagina goed in de gaten!


Palmpasenstok versieren | vrijdag 31 maart | 15.00 u 

Samen onze palmpasenstok versieren voor een prachtige optocht in de kerk op palmzondag. In Stadshagen kan dat in de Open Kring op vrijdagmiddag 31 maart.

Klik hier voor informatie en aanmelden


Palmpasenstok versieren | zaterdag 1 april | 13.00 u 

Je palmpasenstok versieren in de Oosterkerk kan op 1 april. Je bent tussen 13 en 15 uur welkom in de kerk. De kinderkring zorgt voor stokken en materialen. Op palmzondag 2 april lopen we in optocht door de kerk.


Kliederpalmpasen | zondag 2 april | 10.00 u

Jong en oud ontdekt tijdens deze viering in de Adventskerk wat Palmpasen inhoudt, door spelletjes, knutselwerkjes en quizzen. Na een korte viering met muziek, verhaal en gebed, wordt de ochtend afgesloten met samen eten.

Klik hier voor meer informatie


Kinderpaasdienst | donderdag 6 april | 19.00 u

Samen gaan we in de Sionskerk op zoek naar wie Jezus is. Het thema is dan ook: Wie? Wat Waar? Voorganger van de viering – die een halfuur duurt – is Jeroen Knol.


Paasmorgen | zondag 9 april | 9.00 u

Voor de vroege vogels! Eerste Paasdag viert de Oosterkerk Pasen met en voor kinderen.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…