Openluchtdiensten zondag 23 juli

Nieuws

Zondag 23 juli organiseren diverse kerken in Zwolle een viering in de buitenlucht. Van harte welkom! 

Kerkdienst op de boerderij

Zittend op je eigen strobaal, met de koeien op de achtergrond, meegenieten van de viering. De eerste zomerviering door de Stinskerk en Open Kring vindt buiten plaats, op de boerderij aan de Zwolseweg 62, in ’s Heerenbroek. De viering begint om 9.30 uur. Een eigen stoel of kleedje meenemen mag. Neem ook je eigen liedboek mee. En goed nieuws bij slecht weer: ook dan gaat de viering op de boerderij door.

Sportieve viering

De Sonrise sportweek in de Aa-landen, georganiseerd door de Sionskerk en de Opstandingskerk, start met een openluchtdienst op het sportveldje aan de Dommel/Scheldelaan. De viering is van 16 – 17 uur.
Vind je het leuk om mee te sporten? Klik hier voor meer info over de sportweek. 

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…