Open Kring; Lichtjesavond en Eeuwigheidszondag

Nieuws

22 november is Eeuwigheidszondag. Op deze zondag worden de namen genoemd van de gemeenteleden die in het afgelopen kerkelijk jaar zijn overleden. Het is gebruikelijk dat alle aanwezigen in de dienst de mogelijkheid hebben om een kaarsje aan te steken ter nagedachtenis aan hun dierbare. Door de huidige corona richtlijnen mogen er nu maar 30 personen aanwezig zijn in de dienst. Wij hebben de nabestaanden uitgenodigd van de twaalf mensen die herdacht worden. Met het aantal genodigden bereiken we het aantal aanwezigen dat is toegestaan.

Om u toch de gelegenheid te geven om een kaarsje aan te steken, wordt er op zaterdagavond 21 november een lichtjesavond georganiseerd in de kerkzaal van de Open Kring. Tussen 19 en 21 uur bent u van harte welkom om een kaarsje aan te steken, een gebed op te schrijven, even in de kerk te gaan zitten of een gesprek aan te gaan. Vanzelfsprekend gebeurt dit op een verantwoorde wijze, wij verzoeken u daarom een mondkapje mee te nemen en deze tijdens het lopen in de kerkzaal op te zetten. Kinderen en hun ouders zijn ook van harte welkom.

Getagd met 

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…