Open Kring in actie op zaterdag 5 november

Nieuws

De Open Kring organiseert een diaconale actiedag op zaterdag 5 november. Van 10 tot 16 uur ben je welkom aan de Hofstedestraat 1 in Zwolle. 

Het wordt een dag vol ontmoeting en gezelligheid voor alle leeftijden. Van kleedjesmarkt tot lekkers te eten en van spelletjes tot schminken. Ook is er een talentenverkoop en boekenmarkt. De opbrengst van de actiedag is bestemd voor de bibliotheek van de Chapel Primary school, een basisschool in een van de arme wijken van Kaapstad. Door een tekort aan (les)boeken is het voor kinderen niet mogelijk hun talenten te ontwikkelen. Help je mee om dit te veranderen?

Welkom op 5 november!

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…