Open Kring gaat op hartstocht

Nieuws

Na een jaar waarin we elkaar weinig konden zien, wordt het hoog tijd voor een beetje liefdevolle verbinding. Dat vonden ze bij wijkgemeente de Open Kring ook. Sinds Pinksteren gaan er daarom 6 hartendozen de gemeente rond. In elke doos zit een klein cadeautje dat je als ontvanger mag houden. Voordat je iemand anders met de doos verrast, stop je er eerst een nieuw cadeautje in.

Benieuwd naar de tocht van de hartendozen?

Het leuke is: je kunt de hartstochten volgen! Op deze site zie je precies waar iedere doos is en welke tocht hij aflegt. De hartendozen gaan tot in de Adventstijd rond.

Op heel veel hartstocht!

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…