Op avontuur met Paulus

Nieuws

Ben jij tussen de 8 en 12 jaar oud? En houd je wel van een beetje avontuur? Doe dan mee met Sirkelslag KIDS op vrijdag 20 november om 19.00 uur.

Met je groep ga je de strijd aan met honderden andere kinderen in Nederland. Dit jaar stappen we in de boot met Paulus. Deze apostel deed veel meer dan een beetje rustig brieven schrijven en verhalen vertellen. Hij maakte spannende reizen naar verre landen en belandde in de meest gekke en bijzondere situaties.

De reis die jullie samen maken draait om moed, creativiteit, kennis, snelheid en inzicht. En alleen de échte volhouders kunnen deze reis tot een goed einde brengen.

Durf jij het aan?
De Sionskerk en de Oosterkerk doen mee aan Sirkelslag 2020. Klik op een kerk om meer te ontdekken en om je aan te melden.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…