Ontmoetingshuis 18 april: Vertrouwen in God

Nieuws

Wat: Gespreksavond met als thema ‘Thomas en het vertrouwen op God’
Door: Ontmoetingshuis Moderne Devotie
Waar: Bagijnehof, Koewegje 2 (Oosterkerk)
Wanneer: dinsdag 18 april. De avond begint om 18.30 uur met een gezamenlijke maaltijd
Gespreksleider: ds. Hélène Evers

Hoe ga je om met kritiek of meer nog, met allerlei opmerkingen, terecht of onterecht, die jou pijn doen? Daar wil Thomas à Kempis het over hebben. Welk effect hebben die woorden diep in jou? Wat doen die woorden met je? In zijn boek IV, hoofdstuk 46, schrijft Thomas over ‘het vertrouwen dat wij in God moeten hebben wanneer woorden als pijlen op ons afvliegen’. Blijkbaar is het elkaar raken en kwetsen met woorden van alle tijden.

Ds. Hélène Evers is predikant van de Sionskerk van de Protestantse Gemeente te Zwolle. Ook volgde zij de opleiding Geestelijke Begeleiding, waarbinnen zij zich verder verdiepte in de Moderne Devotie.

Ga voor informatie over kosten en aanmelden naar de website van het Ontmoetingshuis.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…