Oliebollen voor het goede doel

Nieuws

We maken ons alvast op voor oud & nieuw! Bij maar liefst drie Zwolse kerken bestel je oliebollen, voor het goede doel. Dat smaakt nóg lekkerder. 

Jeruzalemkerk

Tot en met maandag 27 december bestel je overheerlijke oliebollen. Klik hier voor alle informatie.

Oosterkerk

Een oliebollen-to-go actie! Het bestelformulier en andere ins & outs vind je in de Kerkgroet van de Oosterkerk.

Sionskerk

Ambachtelijke oliebollen die je tot en met maandag 27 december kunt bestellen. Lees er alles over op de speciale kerstwebsite.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…