nieuw beleidsplan ter inzage

Nieuws

Beleidsplan en Plaatselijke Regeling ter inzage

De AK heeft het Beleidsplan 2022-2025 vastgesteld. Daarnaast is de Plaatselijke Regeling vastgesteld. Beide liggen van maandag 28 februari t/m donderdag 10 maart 2022 van 8.30 tot 12.00 uur ter inzage op het Kerkelijk Bureau, Molenweg 241.

Voor inzage een afspraak maken via administratie@pknzwolle.nl of via 038-421 75 96

Reacties dienen voor 17 maart 2022 te worden gestuurd aan de scriba van de Algemene Kerkenraad, per adres Kerkelijk Bureau, Molenweg 241, 8012 WG Zwolle of via de mail: administratie@pknzwolle.nl.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…