Naar de kerk gaan oubollig? Marjanneke legt uit waarom zij wél gaat

Nieuws

“Tegenwoordig mediteren mensen veel. Dat kan je veel brengen, maar ik vind het erg fijn dat we in de kerk samen zijn.” Aan indebuurt ​ vertelt Marjanneke (lid van de Oosterkerk​) waarom zij kiest voor de kerk. “Op het geloof en de kerk kan ik altijd terugvallen.”

Lees hier het artikel op indebuurt

Ben je nieuwsgierig of de kerk iets voor jou is? Ontdek onze Zwolse kerken en activiteiten op pknzwolle.nl/welkom 

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…