Musical Thomas a Kempis: wie doet mee?

Nieuws

In het voorjaar van 2022 gaat een musical over de beroemde Zwolse monnik Thomas a Kempis in première. De musical, geschreven door ds. Hans Tissink, is een initiatief van onze pioniersplek Ontmoetingshuis Moderne Devotie

Het koor Koorbizniz van de Oosterkerk begeleidt dit speciale project. Wie het leuk vindt hieraan mee te doen, is van harte welkom. De zangrepetities zijn wekelijks vanaf 27 oktober op woensdagavond in de Oosterkerk (Koewegje 2, 8021 AG Zwolle) van 20.00 tot 22.00 uur met uitzondering van de schoolvakanties (voorlopig is er nog geldig vaccinatiebewijs of testbewijs nodig.) Voor informatie en aanmelding kun je terecht bij Marinus Coree: marinuscoree@hetnet.nl.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…