Livestream Zwolse Passion op Goede Vrijdag

Nieuws

Op Goede Vrijdag, op 2 april om 19.30 uur, zendt de Oosterkerk live de Zwolse Passion uit. De Passion vol Nederlandse muzikale parels vertelt het verhaal van Jezus, zijn lijden en sterven. 

Centraal staat een eeuwenoud verhaal dat tegelijk verrassend actueel is, en aan ons eigen leven en de wereld raakt. Een verhaal dat mensen kan inspireren, hoop en moed geven. Zanggroep Koorbizniz Oosterkerk maakt de mini-Passion. Het is een verrassende en creatieve uitvoering met hedendaagse, Nederlandstalige muziek, beelden en teksten. Ds. Elly Urban werkt als predikant mee aan deze bijzondere online viering.

Het Passion-koor oefent, allemaal vanuit huis.

Op de avond van Goede Vrijdag, 2 april, streamen we deze Passion vanuit de Oosterkerk, om 19.30 uur. De link is enkele dagen voor de uitzending te vinden op de website. De Oosterkerk aan de Turfmarkt maakt deel uit van de Protestantse Gemeente Zwolle.

Making-of
Benieuwd hoe deze bijzondere Zwolse Passion wordt gemaakt? Neem een kijkje bij de voorbereidingen in deze making-of:

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…