Kloosterbioscoop 9 september

Nieuws

The Great Dictator is een komische film uit 1940 over de fictieve dictator Adenoid Hynkel. Volgens de maker, Charlie Chaplin, zou de film nooit vertoond zijn als hij wist welke gruwelijkheden Hitler en de Tweede Wereldoorlog zouden brengen. En toch, misschien is deze film nog steeds profetisch. Kijk, en oordeel zelf! 

De film wordt vertoond tijdens de Kloosterbioscoop op donderdag 9 september. We kijken samen naar de film en voor wie wil is er gelegenheid om na afloop over de film na te praten. De ontvangst met koffie of thee is vanaf 19.15 uur in het Dominicanenklooster, waarna om 19.30 uur de vertoning van de film – bij mooi weer in de kloostertuin – begint. De entree bedraagt € 7,50, inclusief de consumptie. Er is geen pauze.

Kloosterbioscoop is een initiatief van de Oosterkerk, Adventskerk, de Dominicanenkerk en de Thomas a Kempisparochie.

Tickets bestel je hier. 

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…