Kerstpakkettenactie: klus mee!

Nieuws

Het is een uitdaging, maar samen gaat het lukken: 2.800 kerstpakketten maken voor sociale minima in Zwolle. Maar liefst 700 vrijwilligers klaren de klus, georganiseerd door KerstZwolle. Doe je mee?

Op de klussenlijst zie je alle klussen waar nog handen voor nodig zijn. Elke klus kost maximaal 2 uur van je tijd. In dit filmpje ontdek je wat de klussen inhouden:

Doneren

Liever geen klus doen, maar wil je de actie wel steunen? Doe dan online boodschappen voor een kerstpakket in de webshop. Of geef via een Tikkie, scan hiervoor deze QR-code:

De kerstpakketten van KerstZwolle worden uitgedeeld door de Voedselbank, daklozenopvang Stichting Vrienden van de Herberg en andere Zwolse sociale instellingen.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…