Kerstdienst op het grote scherm

Nieuws

De kerkdienst op 1e KerstdagĀ  vanuit de Adventskerk wordt uitgezonden via de stadszender van Zwolle. U kunt dus meevieren via uw grote TV scherm!

De kanalen waarop de dienst, vanaf 9.30 uur, te volgen is:

  • ZIGGO kanaal: 44
  • KPN kanaal: 1396
  • T-mobile kanaal 783

Het uitzenden van kerkdiensten via de stadszender is een nieuw initiatief van rtvfocuszwolle en de Adventskerk heeft met Kerst de primeur. Rtvfocuszwolle wil mensen die thuis de dienst willen volgen, maar geen internet hebben, tegemoet komen.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten enĀ gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op deĀ gevangenismuur.Ā  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten ā€“ Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink ā€“ over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.Ā  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…