Kerst met kinderen

Nieuws

Overal lichtjes, bekende liedjes zingen, stralen in het kerstspel: onze kerken maken er dit jaar ook voor kinderen een onvergetelijke Kerst van. Kom je ook mee Kerst vieren? 

Kinderkerstfeest | zondag 18-12 | 14.00 – 15.30 

Een heel bijzondere kliederkerk in de Sionskerk. Ga je mee op reis met de wijzen?
Klik hier voor meer informatie.

Tienerdienst Kerst | zondag 18-12 | 10.00
Kerst voor tieners. We spelen we het spel “Volg de ster” en zijn er kerstkransjes. Ben jij erbij?
Klik hier voor meer informatie. 

Kinderkerstkoor | zaterdag 24-12 | 19.00 

De Jeruzalemkerk organiseert een bijzondere kerstavond in Assendorp. Op het plein voor de kerk samen kerstliedjes zingen met het kinderkoor, luisteren naar het kerstverhaal en natuurlijk opwarmen bij de vuurkorf met glühwein en chocolademelk.

Kinderkerstfeest | zaterdag 24-12 | 19.00 – 20.30 

Kerstavond voor en door kinderen in de Open Kring. Mét kerstmusical!
Klik hier voor meer informatie. 

Kinderviering | Eerste Kerstdag | 9.00

Heb je er weleens bij stil gestaan hoe de kerstnacht er voor de herbergier uit heeft gezien? De kinderen van de Oosterkerk laten het zien en horen.
Klik hier voor meer informatie.

Kerstmusical Mama Maria | Tweede Kerstdag | 10.00 – 11.00

Kinderen voeren in de Jeruzalemkerk een kerstmusical op. Het wordt een onvergetelijk verhaal.
Klik hier voor meer informatie.

Benieuwd wat er voor en tijdens Kerst nog meer te beleven is in de kerk? Ontdek het op onze kerstpagina

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…