Jong, christelijk en homo?

Nieuws

Spreekt de kop van dit bericht je aan? Dan nodigen we jou van harte uit om mee te doen met een Bijbelstudie over dit onderwerp. Het is één keer per maand in Zwolle, bij iemand thuis. De Bijbelstudie wordt georganiseerd door Herman van Wijngaarden, namens de stichting Hart van Homo’s. De sfeer is ongedwongen en ieders mening wordt gerespecteerd; we hoeven niet (per sé) op één lijn met elkaar te zitten. De Bijbelstudie is bedoeld voor jongeren tot 30 jaar.

Lijkt het jou ook leuk om mee te doen? Meld je dan aan bij herman@hartvanhomos.nl

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…