Jan Terlouw houdt ‘Preek van de Leek’ op gezinszondag

Nieuws

Jan Terlouw houdt zondag 5 februari de ‘Preek van de Leek’ in de Adventskerk in Zwolle-Zuid. Voor kinderen en jongeren is op deze gezinszondag een eigen programma dat aansluit bij het bekende jeugdboek van Jan Terlouw, Koning van Katoren

In zijn preek zal Jan Terlouw ingaan op waarden, normen, vertrouwen en schepping. De kinderen en jongeren gaan aan slag met thema’s als milieu en ongelijkheid; onderwerpen waar hoofdpersoon Stach in Koning van Katoren mee te maken krijgt.

De gezinszondag in de Adventskerk (Talmaplein 2) begint om 10.00 uur.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…