In De Swollenaer: “Campagne maakt de kerk zichtbaar in Zwolle”

Nieuws
“De vanzelfsprekendheid van naar de kerk gaan is weg. Maar daar zit ook iets moois in. Mensen die naar de kerk gaan, zijn daar heel bewust mee bezig. We zien dat mensen de waarde van het geloof zijn gaan inzien.”

Vandaag vertellen predikanten Iemke Epema (Oosterkerk) en Gert-Jan Codée (Jeruzalemkerk) in weekblad De Swollenaer over de campagne ‘Welkom in de kerk‘. Beide predikanten vinden het belangrijk dat de kerk zichtbaar is in Zwolle. “We moeten laten zien dat we er zijn. En misschien stap je dan een keer die drempel van de kerk over. Gewoon uit nieuwsgierigheid.”

Lees hier het artikel 

Foto: Gerard Meijeringh

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…