In actie voor de Zwolse voedselbank

Nieuws

Meer en meer mensen in Zwolle moeten gebruikmaken van de voedselbank. Om te zorgen dat de voedselbanken deze mensen kunnen blijven helpen, komen Zwolse kerken in actie.

De voedselbank helpt mensen die het zelf even niet redden door ze tijdelijk te voorzien van voedselpakketten. Als de coronacrisis ons iets leert, is het wel dat tegenslag iedereen kan treffen. Sinds maart steeg het aantal Nederlanders dat hulp nodig heeft van de voedselbank al met 8%, in Zwolle is er zelfs een stijging van 22% ten opzichte van vorig jaar. En dat terwijl, ook door de corona-pandemie, de voedselbanken minder producten aangeleverd krijgen.

Door de coronacrisis hebben steeds meer mensen niet voldoende geld om eten te kopen.

Doen wat nog wƩl kan
Diaconieƫn in Zwolle zetten zich al jaren in voor de voedselbank. In de Adventskerk en Oosterkerk bijvoorbeeld door het inzamelen van producten. Vanwege de coronamaatregelen is dit nu niet mogelijk. Daarom vragen beide kerken nu om een financiƫle bijdrage voor de voedselbank Zwolle. Hiermee kan de voedselbank zorgen dat de pakketten gevuld blijven en iedereen die dat nodig heeft van eten wordt voorzien.

Help mee!
Een bijdrage leveren aan de voedselbank kan op: IBAN rekeningnummerĀ NL56 INGB 0001 4861 19 t.n.v. Voedselbank Zwolle e.o. o.v.v. Aankoop voedsel.

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaireĀ Hajo, een joodse vluchtelingĀ te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…