Hulp nodig in corona tijd?

Nieuws

Beste gemeenteleden, de gedeeltelijke `lockdown` is een feit. Het is voor iedereen een zoektocht hoe daar op een goede manier mee om te gaan. Mocht u daar alleen niet uit komen, dan zijn er mensen die met u mee willen denken.
Dit voorjaar hebben we meldpuntjeruzalemkerk@gmail.com geopend en hier kunt u nog steeds uw hulpvraag aangeven. Mocht u alleen de beschikking
hebben over een telefoon om contact op te  nemen, dan kan dat op dit nummer: 038 4655703.

Misschien hebben we niet direct een antwoord en/of een oplossing voor u, maar we gaan wel samen met u op zoek.
We realiseren ons dat er een drempel is om hulp te vragen, maar na de dienst van afgelopen zondagmorgen is die drempel misschien een stukje lager geworden.
Bent u in staat om hulp te bieden, dan horen we dat natuurlijk ook graag.

Als kerk hebben we ons ook aangesloten bij #nietalleen.nl. Ga na nietalleen.nl en beantwoord daar de vragen, zodat gerichte hulp kan worden geboden.

Download hieronder de handreiking van het Diaconaal Platform Zwolle:

Handreiking Diakonaal steunpunt

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…