‘Hoe vertel ik het mijn kinderen?’ Toerustingsavond 23 maart

Nieuws

Hoe deel je iets van het evangelie en het geloof met jonge kinderen? Die vraag staat centraal tijdens de toerustingsavond op donderdag 23 maart. De avond is speciaal voor ouders en voor kinderwerkers in de kerk. Spreker deze avond is Lotte Bloem, christelijk kindercoach in Zwolle.

Tijd: 19.45 (inloop vanaf 19.30 u) tot 21.30 u
Locatie: Sionskerk, Glanerbeek 10 Zwolle
Aanmelden: is gewenst en kan via toerustingjeugdwerk@gmail.com

Initiatief van de Jeruzalemkerk, Sionskerk en de vrije Evangelische Gemeente Zwolle

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…