Gemeenteavond 15 februari

Nieuws

Woensdag 15 februari bent u van harte welkom op de gemeenteavond van de Protestantse Gemeente Zwolle.  

In 2018 startte de Protestantse Gemeente Zwolle het project Heilige Huisjes. Doel van het project: kosten besparen zodat er in onze wijkgemeenten voldoende geld beschikbaar blijft voor pastoraat en vieringen: het hart van kerk-zijn. De besluiten die
zijn genomen om dat doel samen te bereiken, zijn nog steeds actueel. Tijdens de gemeenteavond praten we u graag bij waar we nu staan.

De avond start om 20 uur in de Jeruzalemkerk, Assendorperdijk 134.

Namens de Algemene Kerkenraad,
Eduard Metselaar, voorzitter
Margreet de Roo, scriba
scriba@pknzwolle.nl

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…