Engelenervaringen: reddende engel?

Nieuws

De redactie van ons magazine Gaandeweg vroeg mensen naar hun engelenervaring. Het leverde bijzondere, ontroerende en kwetsbare verhalen op. Vandaag de laatste: blijkt Myrna’s vriendin een reddende engel?Ā 

Myrna Bokelman-Frits, lid van de Evangelisch-Lutherse Gemeente vertelt: “Ik woonde alleen en was zodanig ziek dat ik niet mocht werken. In de loop van deze periode, een bewuste dag, werd ik steeds zieker en had de conclusie getrokken dat dit mijn laatste dag was. Plotseling stonden er mensen in mijn slaapkamer. Wat was er gebeurd?

Foto: Tineke Vlaming

Een vriendin had sleutels van mijn huis. Zij kwam nooit onverwacht. Deze dag wilde ze mij verrassen en ging met de bus naar mij toe. Ik deed op haar aanbellen niet open. Zij ging naar binnen en heeft de ambulance gebeld. Door haar ingrijpen kwamen de ambulancebroeders en kwam ik weer bij mijn positieven. Twee weken later mocht ik het ziekenhuis verlaten. Als die vriendin geen engel is geweest, dan is zij toch aangestuurd door God in mijn belevingswereld.ā€

Tekst: Karin Vrieling
Het artikel ā€˜Engelenervaringenā€™ verscheen in Gaandeweg, u leest het magazineĀ hier.Ā 

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten enĀ gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op deĀ gevangenismuur.Ā  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten ā€“ Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink ā€“ over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.Ā  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…