Een inspirerende en geestrijke Pinksterviering

Adventskerk

Zondag 9 juni 2019 vierden we Pinksteren, het feest van de Geest. Onze Pinkstervreugde werd extra bijzonder, want in deze dienst deed Duncan Leroy Esajas belijdenis van zijn geloof. Het thema van de dienst was “De Geest krijgen”. Jezus blaast vlak na Pasen over zijn leerlingen heen en zegt: “ontvang de Heilige Geest”. De Heilige Geest is niet zichtbaar, net zoals we lucht of wind niet kunnen zien. Maar als we de lucht ‘vangen’ in een bel, dan kunnen we opeens zien dat de lucht gaat bewegen! Zo is het ook met de Heilige Geest: als Hij in ons komt, dan zijn wij ‘de bel’ en de Geest is ‘de lucht’. Aan onze beweging wordt de Geest zichtbaar! Het was een inspirerende en geestrijke Pinksterviering.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…