Digitaal collecteren niet meer weg te denken

Nieuws

Begin dit jaar is digitaal collecteren geĆÆntroduceerd bij onze Protestantse Gemeente Zwolle. We hebben gekozen voor de kerkgeldapp van onze bank SKG onder andere omdat je ook thuis aan de digitale collecten kan deelnemen. Dat is achteraf bezien een gouden greep gebleken nu we door de Coronacrisis alleen nog maar kerkdiensten via internet uitzenden en we alleen maar digitaal aan de collecten kunnen deelnemen. Inmiddels hebben 225 gemeenteleden van de PGZ de kerkgeldapp op hun smartphone of tablet geĆÆnstalleerd en er komen er wekelijks enkele tientallen nieuwe gebruikers bij. Per week ontvangen we meer dan 600 digitale donaties aan de diverse collecten, goed voor ruim 1.800 euro. En dat is 60% van het bedrag dat we doorgaans aan collecten ontvingen. Gelet op de vele enthousiaste reacties mogen we verwachten dat dit percentage nog wel wat hoger kan komen te liggen de komende weken.

Informatie over de kerkgeldapp is te vinden op onze website. Via ā€œmijn accountā€ aan de onderzijde van het scherm van de kerkgeldapp is het eenvoudig om een betaaltegoed op te waarderen. Want betalen via een betaaltegoed gaat sneller en levert ook minder bankkosten op dan betaling via ideal. Let op: bij het opwaarderen van uw tegoed kan het even duren voordat uw aanvraag verwerkt is. Bij veel drukte kan dit oplopen tot een uur na aanvraag.
Heeft u vragen neem contact op met het Kerkelijk Bureau via administratie@pknzwolle.nl

N.B.: de collecte-periode loopt van maandagmiddag tot maandagmorgen 8.00 uur de volgende week.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten enĀ gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op deĀ gevangenismuur.Ā  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten ā€“ Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink ā€“ over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.Ā  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…