Die online opvoeding, hoe dan?

Nieuws

Inspiratieavond voor ouders, georganiseerd door Gist Zwolle

Kinderen leren verstandigĀ  om te gaan met media is tegenwoordig een belangrijk onderdeel van de (geloofs)opvoeding. Maar hoe pak je dat als ouder het beste aan? De digitale wereld van de (sociale) media kan best lastig zijn bij het opvoeden. Steeds maar weer dat mobieltje of tablet waar ze op kijken! Maar waar bestaat die digitale wereld eigenlijk uit?

Wat zijn de positieve kanten en waar liggen de uitdagingen? Op 16 mei gaan we hierover met elkaar in gesprek. De spreekster is Fetske Verhagen. Zij is leerkracht, media coach en moeder van 4 kinderen. Ze vertelt ons meer over deze uitdagingen en positieve kanten die zij ziet en tegenkomt. Ze praat ons bij over wat er online speelt. Ook voor ouders wiens kinderen nog geen mobieltje hebben, is deze avond een aanrader! Toegang is gratis, vrijwillige bijdrage wordt gewaardeerd.

16 mei ā€“ 20.00u-22.00u, locatie: Koewegje 2 Zwolle (Oosterkerk)

Aanmelden? Klik hier.

Deze avond wordt georganiseerd door Gist Zwolle, een initiatief van de Adventskerk / Oosterkerk.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten enĀ gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op deĀ gevangenismuur.Ā  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten ā€“ Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink ā€“ over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.Ā  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…