De nieuwe Gaandeweg is uit

Nieuws

Op 1 februari is de nieuwe Gaandeweg, met daarin alle kerkdiensten, bij iedereen bezorgd. Het thema deze keer is: Doortocht.

Binnenkort de 40-dagentijd. De weg naar Pasen is dan ingeslagen. De weg naar een land waar je mag wonen zonder last. In dit nummer verhalen van mensen die zijn opgekrabbeld na benauwende periodes. Drie predikanten vertellen hun verhaal over de doortocht door de Rietzee. Ook oud-abtsdragers aan het woord over hun ambtsperiode. Hebben zij hun werk ervaren als ‘het werk van Zijn handen’? En een afscheidsinterview met Dick Scholten, penningmeester van de PGZ.
En verder vespers in de 40-dagentijd, woestijntijd, op zoek naar een organist en een dirigent in de Open Kring.

Kortom: veel leesplezier!!

Klik hier voor de nieuwe Gaandeweg.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…