De nieuwe Gaandeweg is uit

Nieuws

Op 6 september is de nieuwe Gaandeweg, met daarin alle kerkdiensten, bij iedereen bezorgd. Het thema deze keer is: Verbinding

Een nummer waarin in wordt gegaan op verschillende manieren van verbinding: ds. Gert-Jan Codée schrijft over God als de grote Verbinder. Henk van Dam, voorganger van de Vrije Evangelische Gemeente, schrijft over de verbindende houding van Jezus in 7 kernwoorden; ds. Nelleke Eygenraam schrijft over de verbinding tussen kerkelijke gemeentes, dat die niet vanzelfsprekend is. Dirk Jan Steenbergen, kerkelijk werker, zoekt de verbinding in de kleine dingen; Wim van Ree, diaconaal consulent, schrijft over de verbinding tussen kerk en samenleving, tussen kerk en gemarginaliseerde en tussen kerk en diaconie. En natuurlijk aandacht voor de Vredesweek, de week van 21 september, een actueel thema.
Verder aandacht voor de verschillende wijkactiviteiten: de Jeruzalemkerk organiseert een avond voor belangstellenden over omgaan met mensen met psychische problemen, in De Hoofdhof is er weer muziek met een Plus, oudermiddagen, de oecumenische vrouwengroep, actie voor het Schnitgerorgel, etc.

Kortom: veel leesplezier!!

Klik hier voor de nieuwe Gaandeweg.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…