Cursus: schrijf je levensverhaal

Nieuws

Schrijf je eigen levensverhaal tijdens de cursus ‘Kom op verhaal’. De cursus, die bestaat uit zes dinsdagavonden, wordt georganiseerd door het Ontmoetingshuis Moderne Devotie, de pioniersplek van de Protestantse Gemeente Zwolle.  

In deze nieuwe cursus word je uitgenodigd om je eigen levensverhaal op te schrijven. Ieder mensenleven is uniek. Ook dat van jou. Elk leven valt te vergelijken met een reis. Hoe kijk je terug op levensbepalende gebeurtenissen? Wat gaf je onderweg energie? Het kan goed zijn om daarover eens te schrijven. Schrijven helpt om verder te reflecteren. En als je dit samen doet, kan dat extra stimulerend zijn. Wie schrijft, die blijft…ook in contact met zijn of haar eigen levensbron. Het wordt namelijk helemaal interessant, als de diepere vraag valt: waar, wanneer en hoe werkte God in jouw leven?

De cursus bestaat uit zes dinsdagavonden o.l.v. ds. Hans Tissink. Je wordt uitgenodigd te schrijven over thema’s als: levensweg, zelfbeeld, verlangen, omvormende ontmoetingen, stilte en God, nieuwe wegen. De groep bestaat uit maximaal 12 deelnemers en kost 60 euro pp (koffie, thee en werkbladen). De cursus is op dinsdagavond in de Bagijnehof (Koewegje 2) van 20.00 tot 22.00 uur: 3 oktober, 7 november, 5 december 2023, 9 januari, 6 februari en 5 maart 2024.

Aanmelden voor de cursus ‘Kom op verhaal’ kan hier

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…