Burendag in de kerk

Nieuws

Zoveel mogelijk buren met elkaar in contact brengen, dat is het doel van Burendag. Want buurten worden leuker als de bewoners elkaar kennen! Ook de Jeruzalemkerk en de Oosterkerk zetten hun deuren op Burendag, zaterdag 25 september, wagenwijd open. 

De Jeruzalemkerk nodigt haar buren uit tussen 10 en 14 uur. Er is lekkers, muziek, je kunt een speurtocht doen door de kerk of je buiten uitleven op het springkussen – alleen voor buurkinderen ;-). Je ontmoet je buren én je krijgt een uniek kijkje in de keuken van de kerk, want je ontdekt plekken waar je normaal niet komt.

In de Oosterkerk is er van 10 tot 12 uur een gezellig buurtfeest. In en rond de kerk is van alles te doen en gelegenheid om een praatje te maken met je buren. Burendag in de Oosterkerk wordt samen met de jongeren uit de kerk georganiseerd.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…