Benefietconcert in Stadshagen op vrijdagavond 21 april

Nieuws

Vrijdagavond 21 april treedt BRANDNEW op tijdens een benefietconcert in de Open Kring in Stadshagen. BRANDNEW is een coverband met zes jongeren uit Stadshagen. Ze spelen popmuziek: van bekende nummers uit de jaren tachtig tot Froukje. Naast BRANDNEW zijn er ook gastoptredens van onder meer de Less is more band, een Zwolse Brass Band. Locatie is de Open Kring kerk, Hofstedestraat 1 in Zwolle. Aanvang 19.30 uur. De zaal is open vanaf 19.00 uur. Gratis entree, met vrijwillige bijdrage. Er zijn ook hapjes en drankjes te koop.

Alle opbrengst van dit benefietconcert gaat naar Stichting Present Zwolle. Present Zwolle helpt vrijwilligers om stadsgenoten te helpen waar het echt nodig is, zodat steeds meer mensen omzien naar elkaar.  https://stichtingpresent.nl/zwolle/. Meer over BRANDNEW vind je op Instagram: @brandnew.official. Graag aanmelden via de website www.brandnew-zwolle.nl Op deze website vind je ook meer informatie over het concert.

Vragen? Mail naar brandnew.official7@gmail.com.

https://pknzwolle.nl/wp-content/uploads/2023/04/BrandNew.jpg

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…