Al meer dan 100 gebruikers van Collecte app

Geen categorie|Nieuws

Vanaf begin dit jaar is het mogelijk om digitaal deel te nemen aan de collecten. Inmiddels hebben we het 100-ste gemeentelid mogen noteren die de kerkgeld-app heeft gedownload op zijn of haar smartphone of tablet. En elke week komen er nieuwe gebruikers bij. Ook het bedrag dat digitaal aan de collecten wordt gegeven neemt elke week toe en bedraagt inmiddels al meer dan 6% van de collecteopbrengsten.  Het gebruik van de kerkgeld-app blijkt in de praktijk simpel te zijn en administratief levert het de Protestantse Gemeente Zwolle alleen maar voordeel op.

Het voornemen is later dit jaar ook via de kerkgeld-app het mogelijk te maken collectemunten te bestellen en de weekbrieven te verzenden.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…