Actie Kerkbalans van start

Nieuws

De kerk. Een plek waar je God vindt. Waar je altijd welkom bent. Waar je je zorgen kunt delen en naar elkaar omkijkt. Waar je kunt groeien in je geloof. Of waar je na een drukke week even tot rust komt én nieuwe inspiratie opdoet.

Welke waarde heeft de kerk voor jou?

Kerk-zijn doen we samen. Ook financieel zetten we met elkaar de schouders eronder. De kerk krijgt immers geen subsidie. Aanstaande zaterdag 14 januari start Actie Kerkbalans. En vragen de kerken in Nederland hun leden om een gift. Ook in Zwolle vragen we onze leden om bij te dragen aan het samen kerk-zijn. Want geef je aan de kerk, dan geef je aan elkaar. Doe je mee?

Geef je bijdrage door via de brief in je brievenbus of de mail die je komende week ontvangen. Meer over Actie Kerkbalans lees je hier. 

Ontzettend bedankt!

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…