Actie Kerkbalans van start

Nieuws

De kerk. Een plek waar je God vindt. Waar je altijd welkom bent. Waar je je zorgen kunt delen en naar elkaar omkijkt. Waar je kunt groeien in je geloof. Of waar je na een drukke week even tot rust komt én nieuwe inspiratie opdoet.

Welke waarde heeft de kerk voor jou?

Kerk-zijn doen we samen. Ook financieel zetten we met elkaar de schouders eronder. De kerk krijgt immers geen subsidie. Aanstaande zaterdag 14 januari start Actie Kerkbalans. En vragen de kerken in Nederland hun leden om een gift. Ook in Zwolle vragen we onze leden om bij te dragen aan het samen kerk-zijn. Want geef je aan de kerk, dan geef je aan elkaar. Doe je mee?

Geef je bijdrage door via de brief in je brievenbus of de mail die je komende week ontvangen. Meer over Actie Kerkbalans lees je hier. 

Ontzettend bedankt!

Meer nieuws

Nieuws

Many Nations, One People! Interculturele samenkomst 7 juli

In de regio Zwolle leven meer dan 115 nationaliteiten op een ontspannen manier met elkaar samen. Maar ook wel grotendeels langs elkaar heen. Juist in de kerk ontmoeten we elkaar als broers en zussen, uit elke stam en natie. Wij willen elkaar graag ontmoeten tijdens een interculturele samenkomst op zondagavond 7 juli, Sionskerk Glanerbeek 10…

Nieuws

Kloosterbioscoop 20 juni: ‘Hajo, een Joodse vluchteling’

Op 20 juni is het Wereldvluchtelingendag. De kloosterbioscoop sluit daarbij aan door te documentaire Hajo, een joodse vluchteling te vertonen. Documentairemaker Jacqueline de Bruijn zal zelf aanwezig zijn en deelnemen aan het nagesprek. De kloosterbioscoop is onderdeel van het programma-aanbod van de Dominicanenkerk in Zwolle en wordt tevens aangeboden in het kader van het programma Bezinning &…

Magazine

Het verhaal achter Windmolenpark Hattemerbroek

Geloof + Hoop + Liefde = Vrede Dicht bij het verkeersknooppunt Hattemerbroek aan de N50 richting Kampen staan vier windmolens. Bovenin de molen staan de woorden: Faith, Hope, Love en Peace. Wat is de betekenis en achtergrond hiervan? Jan Dunnink ging in gesprek met Jan van Werven, initiatiefnemer van het Windmolenpark Hattemerbroek. Het begon allemaal…