40 dagenproject Gist Zwolle

Nieuws

De 40 dagentijd is in de christelijke spiritualiteit een voorbereidingsperiode op het Paasfeest. Een tijd om na te denken over het leven en wat er voor jou echt toe doet. In deze weken tot Pasen helpt Gist Zwolle je na te denken over een aantal grote vragen zoals; ‘wat inspireert mij’, ‘met wie trek ik op in mijn leven’ of ‘wat hoop ik voor de toekomst’. Dagelijks krijg je een WhatsApp berichtje met een kleine opdracht of iets om te overwegen.

Meld je aan!

Stuur de tekst GIST AAN in een WhatsApp bericht aan 06-20450796. Meer info zie je hier.

Over Gist Zwolle

Gist Zwolle is een platform voor zingeving en spiritualiteit voor 20’ers, 30’ers en 40’ers. Gist is een initiatief van de Adventskerk en Oosterkerk in Zwolle. Op gistzwolle.nl vind je online inspiratie in blogs en artikelen. Daarnaast biedt Gist allerlei events aan op het gebied van zingeving, spiritualiteit, verdieping en Meet-up’s.

Meer nieuws

Nieuws

Studenten en gevangenen samen aan het werk

Martin Jans is studentenpastor in Zwolle. Hij vertelt over Uitzicht: het project waarbij studenten en gevangenen samenwerken aan een kunstwerk op de gevangenismuur.  Een beetje onwennig stonden we in de sporthal van de gevangenis. De vloer was met zwarte matten afgedekt en er stonden tafels en stoelen voor ons klaar. We hadden papier mee, pastelkrijt, potloden en…

Nieuws

Drie predikanten over ’tegenwind’

Hoe leer je ongelukkig zijn? Hoe ga je om met kritiek? En wat doe je als je wordt geconfronteerd met verdriet en ziekte? Drie van onze predikanten – Gerlof van Rheenen, Nelleke Eygenraam en Hans Tissink – over ‘Tegenwind’. Het is het thema van het nieuwste nummer van ons magazine Gaandeweg.  Gerlof van Rheenen: Hoe…

Nieuws

Het werk van een Zwolse jongerenwerker

Als alles voor de wind gaat, heb je niet half door hoe rijk je gezegend bent. Toch zijn er veel jongeren die thuis dagelijks de wind van voren krijgen of die met vrienden omgaan die een duister of gevaarlijk pad zijn ingeslagen. Onder meer voor hen zijn de jongerenwerkers van Youth for Christ Zwolle elke…