Leuk dat je meedoet!

Misschien ga je regelmatig naar de kerk en wil je wel meer doen voor je gemeente. Of wil je wel naar de kerk, maar is de drempel nog te hoog. Of misschien heb je wel behoefte aan een gesprekje, over het leven of over geloof. Weet dat de kerkdeur wagenwijd voor je openstaat!

‘Ik wil meer doen’
Superfijn! Van koken voor ouderen tot het leiden van een jongerengespreksgroep en van het organiseren van kinderactiviteiten tot een inzameling voor de Zwolse Voedselbank: in de kerk barst het van de vrijwilligers. En we kunnen altijd extra handen gebruiken! Zin in een waardevolle vrijwilligersklus? Laat hieronder je gegevens achter en zet in het bericht dat je interesse hebt in een vrijwilligersklus. Wil je erbij vermelden van welke kerk je lid bent? Dan neemt jouw wijkgemeente snel contact met je op.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

‘Een luisterend oor zou fijn zijn’
Dat kan! Ook hier is de kerk er voor je. In een gesprekje met je predikant (kan ook al wandelend!) doe je nieuwe moed en inspiratie op. Op deze pagina zie je de contactgegevens van alle predikanten van de Protestantse Gemeente Zwolle.

Tot ziens in de kerk!